Τρίτη, 31 Οκτωβρίου 2017 06:50

ΩΡΑΡΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

Γράφτηκε από τον
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ -ΩΡΑΡΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΤΗΛ: 2841023649 ΦΑΞ:2841021649
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ Δ T T Π Π ΤΜΗΜΑΤΑ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Δ/ΝΤΗΣ) ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ           Α4,Β4- ΕΥΡ.ΕΡΓΑΣΙΑ,Γ2-Φυσική Αγωγή
ΜΑΜΟΥ ΑΝΝΑ (ΥΠ/ΝΤΡΙΑ) ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ       Α4,Γ 1.1-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία,Β1-Νεοελληνική Γλώσσα,Β3-Νεοελληνική Λογοτεχνία,Α-ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ        4η Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3-Θρησκευτικά,Β3,Β2-ΕΥΡ.ΕΡΓΑΣΙΑ
ΚΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ       Α2,Β 1.1-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία,Β2,Β4-Νεοελληνική Γλώσσα,Γ 1.1,Γ 1.2-Λατινικά
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ       Α3,Γ2-Νέα Ελληνική Γλώσσα,Β1,Β2,Β3,Β4,Β 1.1,Γ 2.2-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία
ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ        3η Α1,A3-Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία,Γ1,Γ3-Νεοελληνική Γλώσσα,Γ3-Νεοελληνική Λογοτεχνία,Γ 1.2,Γ 3.1-Ιστορία
ΣΙΓΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ       Α1,Α2,Α3,Α4-Νέα Ελληνική Λογοτεχνία,Γ1.1,Γ 1.2-Λογοτεχνία,Α1,Α4-Νέα Ελληνική Γλώσσα,Β1-ΕΥΡ.ΕΡΓΑΣΙΑ,Γ 1.1,Γ2-Ιστορία
ΚΥΒΕΡΝΗΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ       Α2,Β3-Νέα Ελληνική Γλώσσα,Β2,Β4-Ιστορία,Β4,Β1,Β2,Γ1,Γ2,-Νεοελληνική Λογοτεχνία,Γ1,Γ3-Ιστορία
ΒΕΡΓΟΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ       Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β3-Ιστορία,Β1,Β2,Β3,Β4-Φιλοσοφία,Γ1,Γ2,Γ3-Ιστορία Κοινωνικών Επιστημών
ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ       Α1,Α2,Β4,Β1-Γεωμετρία,Β1,Β4-Άλγεβρα,Β 2.1,Β 2.2-Μαθηματικά
ΖΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ   2η      Α1,Α3-Άλγεβρα,Α3-Γεωμετρία,Γ2-Μαθηματικά και Στοιχεία Στατιστικής,Γ 2.1,Γ 3.1 -Μαθηματικά
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ  5η      4η   Α2,Α4,Β2,Β3-Άλγεβρα,Α4,Β2,Β3-Γεωμετρία,Γ1-Μαθηματικά και Στοιχεία Στατιστικής,
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ           Γ3-Μαθηματικά και Στοιχεία Στατιστικής
ΚΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ  6η    5η     Α1,A2,Α3,A4,B1,Β4,Β 2.1,Β 2.2,Γ 2.1 -Φυσική
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ       Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ21 Χημεία,Β1 ΕΥΡ.ΕΡΓΑΣΙΑ
ΚΑΡΤΕΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ       Α1,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3,Γ 2.1 -Βιολογία
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ       Α2 - Βιολογία,Β2,Β3 - Φυσική
ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ       Α1,Α2,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3 -Αγγλικά
ΦΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ     6η      Α3 -ΑΓΓΛΙΚΑ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ         Γ ΕΠ-ΛΥΚ-Γερμανικά
ΗΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ         Α ΕΠ-ΛΥΚ-Καλλιτεχνική Παιδεία : Εικαστικά Γ ΕΠ-ΛΥΚ-Σχέδιο Ελεύθερο
ΚΟΖΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ       Α2,Α3,Α4,Β1,Β2-Πολιτική Παιδεία,Β 1.1,Β 1.2 -Βασικές Αρχές Κοινωνικών Επιστημών,Γ 3.1-Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
ΜΟΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ       Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ3-Φυσική Αγωγή,Α2 ΕΥΡ.ΕΡΓΑΣΙΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ       Γ11,Γ12,Γ31--Κοινωνιολογία,Α1,Β3,Β4--Πολιτική Παιδεία
ΠΟΡΦΥΡΑΚΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΜΟΥΣΙΚΟΣ         Α-ΜΟΥΣΙΚΗ
ΚΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΑΣΕΤΕΜ         Γ ΕΠ-ΛΥΚ-Σχέδιο Γραμμικό
ΝΑΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ    3η     Α1,Α4 ΕΥΡ.ΕΡΓΑΣΙΑ,Α-Εφαρμογές Πληροφορικής,Β1,Β2,Β3,Β4-Εισαγωγή στις Αρχές της Επιστήμης των Η/Υ,Γ 2.1,Γ 2.2,Γ 3.1-ΑΕΠΠ
        ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ  
Κ/ΝΣΗ Β 1.1 :Ομάδα Προσανατολισμού Ανθρωπιστικών Σπουδών   ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΞΟΔΟΣ  
Κ/ΝΣΗ Β 1.2 :Ομάδα Προσανατολισμού Ανθρωπιστικών Σπουδών 1η ώρα 08.10 08:55  
Κ/ΝΣΗ Β 2.2 :Ομάδα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών   2η ώρα 09.05 09.50  
Κ/ΝΣΗ Β 2.1 :Ομάδα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών   3η ώρα 10:00 10:45  
Κ/ΝΣΗ Γ 1.1 :Ομάδα Προσανατολισμού  Ανθρωπιστικών Σπουδών 4η ώρα 10:55 11:40  
Κ/ΝΣΗ Γ 1.2 :Ομάδα Προσανατολισμού  Ανθρωπιστικών Σπουδών 5η ώρα 11:45 12.30  
Κ/ΝΣΗ Γ 2.1 :Ομάδα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών   6η ώρα 12:35 13.15  
Κ/ΝΣΗ Γ 3.1 :Ομάδα Προσανατολισμού Οικονομίας & Πληροφορικής 7η ώρα 13.20 14.00  
Διαβάστηκε 157 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 07 Νοεμβρίου 2017 08:57

Είσοδος μελών